/ PAP Lifestyle | 12.01.2015

Amerykański aktor nagrodzony. Ethan Hawke trafił do Alei Sław

Amerykański aktor nagrodzony. Ethan Hawke trafił do Alei Sław
[fot: Made In Hollywood/Flickr.com (CC BY 2.0) ]

Hollywoodzka kariera amerykańskiego aktor Ethana Hawkea została w końcu przypieczętowana. Aktor odcisnął swe dłonie i stopy na słynnej Walk Of Fame. Tym samym dołączył do takich gwiazd jak Clint Eastwood, Clark Gable i Marilyn Monroe.

Jest to jedna z największych nagród, o jakiej może pomarzyć aktor: ujrzeć swoje nazwisko obok największych gwiazd filmowych na Walk of Fame. Miejsce codziennie odwiedzane jest przez tysiące Amerykanów i turystów z całego świata. Przed legendarnym Chinese Theatre Grauman w Hollywood we czwartek Ethan Hawke pozostawił swoje odciski w cemencie.

Przed premierą w Stanach Zjednoczonych najnowszego filmu z jego udziałem Przeznaczenie, aktor otrzymał wszystkie honory i nie wahał się wyrazić swojej radości. - Bycie częścią tego dziedzictwa, będąc członkiem tej społeczności, to jest to, czego zawsze chciałem. Pamiętał też o swojej rodzinie poprzez grawerowanie inicjałów MIRCLE - od nazwiska swych dzieci i swej drugiej żony Ryan.

44-letni Ethan Hawke zagrał w ponad 50 filmach od czasu swojego debiutu w 1985 roku w Odkrywcach ("Explorers"). Jest jednym z najprzystojniejszych i najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia. w 2001 został nominowany do Oscara za drugoplanową kreację w Dniu próby. Kolejną nominację zdobył, wspólnie z Richardem Linklaterem i Julie Delpy, za scenariusz Przed zachodem słońca. Ostatnio wystąpił w bardzo entuzjastycznie przyjętym filmie Boyhood Richarda Linklatera.

/ PAP Lifestyle | 12.01.2015

Udostępnij

Najnowsze galerie