| 5.10.2016

Biznesowy ideał – iPhone 6s

Biznesowy ideał – iPhone 6s
[fot: ]

Smartfon używany w biznesie musi być wyjątkowy i niezawodny. Dzięki iPhone 6s będziesz miał całą firmę i wszystkich klientów w zasięgi ręki.

Telefon dla prawdziwego przedsiębiorcy

Przy prowadzeniu interesów nie możesz pozwolić sobie na najmniejszy błąd. Dlatego tak ważne jest to, abyś działał zarówno pewnie, jak i skutecznie. Nie możesz ryzykować niespodziewaną awarią sprzętu, która uniemożliwi ci kontakt z klientem lub dotarcie na miejsce spotkania. Szukając telefonu dla prawdziwego przedsiębiorcy, nie powinieneś ograniczać się do najprostszych funkcji, jak organizer czy kalendarz. Decydując się na biznesowy smartfon wysokiej jakości, warto zwrócić uwagę na pozycję wyjątkową w każdym salonie – iPhone 6s.

Procesor – serce 6s

O skuteczności działania każdego telefonu decydują podzespoły, w które został wyposażony. Pod tym względem, skłaniając się ku motoryzacyjnym porównaniom, iPhone 6s jest prawdziwym Ferrari na obecnym rynku smartfonów. Tak prestiżową pozycję zapewnia mu wydajny i niebywale szybki 64-bitowy procesor Apple A9.

O jego możliwościach przekonasz się już od pierwszego wzięcia smartona do ręki. Telefon odblokowuje się bardzo sprawnie, przejścia do kolejnych pozycji menu są niezwykle płynne, urządzenie nie zwalnia swojej pracy podczas przeglądania wielu zakładek w przeglądarce internetowej czy po uruchomieniu wielu aplikacji w tle. Co więcej, 6s nie zawiesza się ani nie resetuje, dzięki czemu możesz być pewien bezpieczeństwa swoich ważnych danych.

Całość pracuje na znakomitym systemie operacyjnym iOS. Jego zaletą jest świetna intuicyjność, dzięki czemu iPhone nie sprawi problemów z obsługą już od pierwszego uruchomienia. O nowej aktualizacji zostaniesz poinformowany odpowiednim komunikatem, a jedynie kilka kliknięć dzieli cię od rozpoczęcia instalacji.

iPhone – telefon z biznesowym wyświetlaczem

6s jest telefonem dosyć sporym, co śmiało można uznać za jego mocną stronę. Wymiary to 138,3 mm wysokości, 67,1 mm szerokości oraz 7,1 mm grubości. Specjalnie zaprojektowane krawędzie sprawiają, że urządzenie świetnie trzyma się ręki i nie sprawia problemów w obsłudze.

Prawdziwą perełką 6s jest jednak wyświetlacz o przekątnej 4,7 cala i rozdzielczości 750x1334 pikseli z wiernym odwzorowaniem szczegółów, wysoką ostrością oraz znakomitym kontrastem. Z powodzeniem pozwala to na komfortowe przeglądanie witryn internetowych, korzystanie z portali społecznościowych czy nawet oglądanie filmów. Dodatkową zaletą ekranu jest jego wrażliwość na siłę nacisku palca, dzięki czemu można sterować wieloma dodatkowymi funkcjami.

Bądź w kontakcie z kontrahentami

Telefon dla przedsiębiorcy musi gwarantować nieprzerwaną łączność w każdych okolicznościach. Zasięg to podstawa, nie możesz pozwolić sobie na utrudnienia związane z kontaktem z klientem. Z tego właśnie powodu niezwykle istotny jest szeroki zakres częstotliwości, w których smartfon może pracować oraz sprawne połączenie z Internetem.

iPhone 6s znakomicie odpowiada na to wyzwanie, gdyż obsługuje takie technologie, jak HSPA+DC, 3G, 4G oraz LTE. I właśnie ten ostatni standard pełni kluczową rolę przy połączeniach internetowych, gwarantując pobór danych nawet do 300 Mbps. Dzięki temu wideokonferencję na Skype odbędziesz płynniej niż kiedykolwiek wcześniej, a nawet duże pliki ściągniesz na swój telefon w zaledwie kilka chwil.

| 5.10.2016

Udostępnij

Najnowsze galerie