/ PAP Lifestyle | 5.01.2015

Ile wart jest Jeep z autografami Stonsów?

Ile wart jest Jeep z autografami Rolling Stones?
[fot: jeeppress-europe.pl/press]

Dom aukcyjny Charitybuzz wystawił Jeepa Renegade z autografami członków zespołu The Rolling Stones. Anonimowy nabywca wylicytował samochód z autografami Micka Jaggera, Keitha Richardsa, Ronniego Wooda i Charliego Wattsa za 46 tys. dolarów.

Od 26 maja do 2 lipca trwała europejska trasa koncertowa Rolling Stones "14 On Fire", w której w charakterze sponsora i jedynego partnera z branży motoryzacyjnej wystąpiła marka Jeep ze swoim flagowym modelem Grand Cherokee. Trasa koncertowa stała się też idealną okazją do przedpremierowego zaprezentowania nowego Renegade.

Członkowie Rolling Stones złożyli swoje autografy na masce tego jedynego Jeepa Renegade 22 czerwca w Rzymie, w malowniczej scenerii Circo Massimo, przy okazji jedynego koncertu zespołu we Włoszech.Gościem specjalnym wieczoru był nowy Jeep Renegade, który na starożytnym stadionie został pokazany po raz pierwszy we Włoszech, po światowym debiucie na Salonie Samochodowym w Genewie 2014.

Jest to pierwszy egzemplarz w historii marki Jeep wyprodukowany we Włoszech i pierwszy samochód Grupy Fiat Chrysler Automobiles stworzony we współpracy włoskich i amerykańskich projektantów. Samochód sprzedawany jest już w ponad 100 krajach na świecie.

Charitybuzz zbiera fundusze dla organizacji non profit z całego świata, wystawiając na aukcji wyjątkowe przedmioty i działania).

/ PAP Lifestyle | 5.01.2015

Udostępnij

Najnowsze galerie