| 20.12.2016

Jedyny w swoim rodzaju telefon biznesowy – iPhone 6s

Jedyny w swoim rodzaju telefon biznesowy – iPhone 6s
[fot: ]
Smartfon biznesowy już dawno temu przestał być zwykłym telefonem z kalendarzem i organizerem. Poznaj nowoczesne urządzenie dla każdego przedsiębiorcy - niezawodny iPhone 6s.

Idealny dla każdego przedsiębiorcy

Jesteś właścicielem firmy, a może dopiero pniesz się po stromo ustawionej drabinie kariery? Bez względu na odpowiedź, z pewnością niejednokrotnie zastanawiałeś się, co jeszcze możesz zrobić, aby poprawić swoją skuteczność w biznesie. Oczywiście bardzo istotne są cechy osobiste, takie jak pewność siebie, decyzyjność czy odpowiedzialność. Musisz jednak pamiętać także o tym, by zapewnić sobie odpowiedni sprzęt, który pomoże Ci w prowadzeniu interesów.

Bez wątpienia jednym z najlepszych telefonów biznesowych na rynku jest obecnie iPhone 6s. To smartfon wyjątkowy, który oferuje użytkownikowi niemal nieskończenie wiele możliwości. Co więcej jest on dokładnie taki, jaki powinien być przedsiębiorca doskonały – szybki w działaniu, skuteczny i dokładny.

iPhone Apple – różne standardy komunikacji

Na pewno chciałbyś uniknąć sytuacji, w której nie możesz skontaktować się z klientem z powodu braku zasięgu lub innych problemów z łącznością - żaden przedsiębiorca nie może pozwolić sobie na takie zaniedbanie. Dlatego też zainwestuj w smartfon, który sprawdza się tak w dużym mieście, jak i na terenach, gdzie trudno o zasięg.

iPhone 6s obsługuje takie standardy komunikacyjne, jak m.in. HSPA+DC, 3G, 4G i szybkie łącze internetowe LTE. Ostatni z wymienionych gwarantuje pobór danych na poziomie aż do 300 Mbps. Wniosek jest zatem prosty – 6s to stały kontakt z klientami lub znajomymi oraz niespotykana do tej pory łatwość organizacji np. wideokonferencji.

Procesor klasy premium

Podzespoły to bardzo mocna strona iPhone 6s. Na szczególną uwagę zasługuje procesor A9 wsparty optymalną ilością pamięci operacyjnej. Tak dobrany zestaw sprawia, że wszystkie aplikacje działają płynnie, telefon nie wiesza się przy przeglądaniu wielu stron internetowych jednocześnie, a kolejne ekrany pojawiają się w mgnieniu oka.

Na szybkość działania telefonu ma wpływ wariant wbudowanej pamięci. Producent oferuje 3 pojemności: 16 Gb, 64 Gb i 128 Gb. Silnik dodatkowo współpracuje ze znakomitym systemem operacyjnym iOS, na który możesz pobrać wszystkie najpopularniejsze i najbardziej użyteczne aplikacje na świecie. Częste aktualizacje usuwają ewentualne błędy, a intuicyjne menu jest czytelniejsze niż w Androidzie lub Windows Mobile.

Multimedia – o krok przed konkurencją

iPhone Apple to produkt wyjątkowy pod każdym względem, musi więc zachwycać poziomem zamontowanych multimediów. I nie chodzi tu jedynie o jakość rejestrowanych materiałów, choć już na tym polu 6s jest naprawdę świetny. Posiada dwa obiektywy, z czego tylny (matryca 12 Mpix) rejestruje materiały wideo w jakości 4K (poczwórne HD). Jakość zdjęć przypomina fotografie wykonane profesjonalną lustrzanką. Do tego do Twojej dyspozycji pozostają niezliczone funkcje edycji filmów i obrazów.

Warto tu wspomnieć o opcji Live Photos. Jej zadaniem jest zarejestrowanie (łącznie z dźwiękiem) krótkiego filmiku tuż przed wykonaniem zdjęcia, a także tuż po nim. W ten sposób wspomnienia „ożywają” na Twoich oczach, dzięki czemu utrwalone chwile jeszcze lepiej zachowają się w pamięci.

iPhone Apple to wysokiej klasy telefon biznesowy, który możesz nabyć w atrakcyjnej cenie w różnych ofertach abonamentowych. To niezawodny smartfon, pomocny przy prowadzeniu interesów na każdym szczeblu.

| 20.12.2016

Udostępnij

Najnowsze galerie