| 20.11.2015

Jedź na tańsze wakacje dzięki karcie kredytowej

Jedź na tańsze wakacje dzięki karcie kredytowej
[fot: ]

Karta kredytowa daje oczywiste korzyści w postaci dodatkowych środków finansowych na niezaplanowane lub duże jednorazowe wydatki. Jest wygodna i tania, jeżeli mieścimy się w okresie bezodsetkowym. Karty kredytowe to również wiele więcej – na przykład zniżki w sklepach i ośrodkach kultury.

Osoby, które posiadają niektóre karty kredytowe (np. Citi handlowy), mogą liczyć na mnóstwo zniżek i ciekawych okazji finansowych. Dzieje się tak dzięki dedykowanym dla klientów biznesowych i klientów wyższych usług bankowych specjalnych programów rabatowych. Klienci, którzy mają karty kredytowe, należące do programu, mogą skorzystać także ze specjalnych rabatów na wakacje. To bardzo dogodne rozwiązanie – nie tylko posiadamy wygodny w użytku produkt, lecz także dostajemy bezpośrednie zyski w postaci tańszego urlopu. W ramach programu rabatowego wiele hoteli i ośrodków wypoczynkowych posiada podpisane umowy na przyznawanie konkretnym klientom zniżek. Dla takich osób organizowane są także specjalne cenowe promocje, na przykład w okresie Bożego Narodzenia, Wielkanocy, wakacji, weekendu majowego itp.

Karty kredytowe – na co i jakie zniżki oferują klientom?

Rabaty oferowane są aż do 55 proc. w około 900 sklepach, punktach usługowych, restauracjach, wypożyczalniach samochodów, taksówkach i hotelach w całym naszym kraju.

  • Jak otrzymać zniżkę?

Należy zapłacić za daną usługę lub towar kartą kredytową, należącą do programu rabatowego. Przed płatnością poinformujmy sprzedawcę o tym, że chcielibyśmy skorzystać z przysługującej nam zniżki z programu rabatowego.

  • Jak sprawdzić oferty dedykowane dla mnie?

Jeżeli nie wiesz, gdzie i z jakich zniżek możesz skorzystać, powinieneś odwiedzić stronę programu rabatowego. Znajdują się tam zakładki, gdzie wypisane będą różne karty kredytowe. Wybierz tę, którą posiadasz, a program wyświetli ci wszystkie rabaty, które przysługują ci za płatności twoją kartą. Właśnie tam możesz szukać ciekawych zniżek na wakacje. Tam także będą wypisane wszystkie miejsca, w których możesz liczyć na rabat. Jeżeli codziennie rano pijasz kawę w jednej kawiarni, od dzisiaj możesz płacić za nią dużo mniej, jeśli tylko znajduje się w programie rabatowym.

  • Skąd wiedzieć, że w danym miejscu mogę otrzymać rabat?

To proste – każdy punkt usługowy, restauracja, sklep, który ma podpisaną umowę z danym bankiem, oferującym program benefitowy, będzie miał na drzwiach wejściowych oraz przy kasie naklejoną odpowiednią naklejkę z informacją, że współpracuje z programem rabatowym. Jeżeli twoja karta kredytowa uczestniczy w takim programie poinformuj sprzedawcę o przysługującym ci rabacie.

Ważne informacje o rabatach!

  • Jeżeli chcesz skorzystać z rabatu, musisz powiadomić o tym sprzedawcę jeszcze przed dokonaniem płatności i wystawieniem rachunku. Później jest to niemożliwe.
  • Wysokości rabatów ulegają zmianom, więc śledź je na bieżąco.
  • Jeżeli nie otrzymałeś przysługującego ci rabatu w miejscu, które uczestniczy w programie rabatowym, możesz się ubiegać o zwrot nadpłaconej kwoty rabatu. Powinieneś skontaktować się wtedy z punktem obsługi klienta, oferującej pomoc, związaną z programem rabatowym, jaki posiadają twoje karty kredytowe.

| 20.11.2015

Udostępnij

Najnowsze galerie