| 8.12.2016

Modny mężczyzna zimą - trendy 2016

Modny mężczyzna zimą - trendy 2016
[fot: ]

Zimowe trendy 2016 w męskiej modzie przywodzą równie dużo zamieszania, co trendy kobiece. Wcale nie sprawdza się porzekadło, że kobiety mają większy wybór. Dziś tak samo mężczyzna może decydować jak chce wyglądać i ma ku temu tysiące możliwości.

Niedawne pokazy mody w Mediolanie i Paryżu określiły kierunek trendów na najbliższe pół roku. Dużą rolę pełnią w nich męskie kurtki zimowe i inne akcesoria, pozwalające na zachowanie ciepła w chłodne dni.

Wojskowy styl

Militarne trendy opanowały modowy światek, zarówno w kobiecej, jak i męskiej części. Eli ktoś lubi tę estetykę, to wygląda się w niej zawsze dobrze. Faceci ponadto wydają się bardziej męscy i hardzi. Męskie kurtki zimowe w tym stylu to dwurzędowe płaszcze, bomperki, parki itd. Popularne są również skórzane, długie płaszcze z dawnym gestapowskim stylu. Oczywiście tutaj kolorystyka stonowana gra dużą rolę, jak khaki, zieleń, brąz, czerń. Lecz niektórzy projektanci płyną na szersze wody i nawet męskie kolekcje bogato ozdabiają, jak na przykład Balmain.

Śpiący królewicz

Chyba jednym z najbardziej ekstrawertycznych trenów jest moda na piżamy, które nosimy w dzień, w sytuacjach oficjalnych. Oznacza to, że górę lub dół od piżamy, możemy łączyć z jeansami lub swetrem i iść do pracy... Jednak najwięcej emocji chyba spadają na męskie kurtki zimowe, które na przykład u Fendi wyglądają jak szlafroki. Cóż... do odważnych świat należy.

Mężczyzna w kracie

Mężczyźni, którzy nosili koszule w kraty od lat stanowili inspirację dla projektantów, a dla kobiet symbol seksu i męskości. Stereotypy przenosimy dziś do rzeczywistości i pragniemy je karmić, gdyż ten sezon to moda na kraciasty total look. Bez względu na wiek, każdy mężczyzna będzie wyglądał w takiej stylizacji elegancko i tajemniczo, bez względu an to, czy bardziej będzie przypominał drwala, kowboja, czy może Sherlocka...

Intergalactic planet object...

Tak śpiewali kiedyś Beastie Boys. Dziś możemy totalnie kosmiczne kreacje męskie podziwiać na co dzień, tutaj, na planecie Ziemia. Im więcej się skrzy, świeci, odblaskuje to znaczy, że to hit tego sezonu. I chociaż wydaje się, że mężczyźni nie mogą interesować się taką modą, to okazuje się, że chętnych na kosmiczne stroje nie brakuje. Męskie kurtki zimowe w tej wersji to przede wszystkim metaliczne, mieniące się kurtki puchówki, przypominające folię aluminiową, eleganckie płaszcze z naszywkami, cekinami, kołnierzami, brokatem itd., a także różne inne formy.

Jak widać moda męska niezwykle nas zaskakuje i najmodniejsze trendy nie są łatwe dla panów. Każdy tradycjonalista będzie miał kłopot, by skorzystać z nowinek modowych. Tylko odważni, przebojowi panowie, o wielkim dystansie do siebie będą w stanie odnaleźć się w tych trendach.

| 8.12.2016

Udostępnij

Najnowsze galerie