/ PAP Lifestyle | 10.01.2015

Najlepiej ubrani mężczyźni na świecie. Zobacz

Najbardziej stylowi mężczyźni według magazynu GQ. Wsród aktorów i sportowców koronowane głowy
[fot: Willi Schneider/REX]

Eddie Redmayne, Benedict Cumberbatch i Jamie Dornan to zdaniem magazynu GQ najbardziej stylowi mężczyźni. W notowaniu znaleźli się również książę Karol, który zajął siódmą pozycję i jego wnuk książę Jerzy, który uplasował się na 49. pozycji.

W pierwszej dziesiątce notowania znaleźli się również Alex Turner, Nick Grimshaw, Idris Elba, Douglas Booth, David Gandy i David Furnish. Poza pierwszą dziesiątką można doszukać się również piłkarza Wayne Rooneya i syna Beckhamów, Romeo, który w stylowej potyczce wyprzedził swojego ojca.

Książę Jerzy bez wątpienia wyrasta nam na jednego z najlepiej ubranych mężczyzn Wielkiej Brytanii - zapowiadają przedstawiciele magazynu, którzy rocznego księcia umieścili na 49. miejscu notowania.

W swoim corocznym notowaniu magazyn wyróżnił nie tylko najbardziej stylowych mężczyzn, wskazał również tych, których modowymi śladami lepiej nie podążać. Na liście najgorzej ubranych mężczyzn znaleźli się m.in. Evan Davis, Ozwald Boateng, Clive Tyldesley, Michael Portillo, Bobby Norris, Brad Simpson, Brian Souter, Norman Baker, Christian Jessen i zamykający pierwszą dziesiątkę notowania Alex Song.

/ PAP Lifestyle | 10.01.2015

Udostępnij

Najnowsze galerie