2014-12-16 11:15:19

Prezent dla niej? Niech pojeździ czołgiem

1/6
Praktyczne sprzęty do domu to najgorsze z możliwych prezentów.
fot: Lars Plougmann / Flickr (CC BY-SA 2.0)

Prezenty świąteczne dla dziewczyn, żon i matek zdecydowanie nie są naszą mocną stroną - wynika z badań przeprowadzonych przez Streetcom Polska. Jeśli znowu kupiłeś garnki albo żelazko - oddaj je, nie kupuj też słodyczy.

Co trzecia kobieta uważa, że sprzęty domowe i artykuły spożywcze to najgorsze z możliwych podarunków. Na drugie niechlubne miejsce na najbardziej nietrafiony prezent według kobiet zasługują artykuły higieniczne - nie chce ich 15,5 proc. pań. Trzecia pozycja na liście prezentów dla niej to wszelkie wazony i bibeloty. Mimo że aż gęsto od nich pod choinką - 14,5 proc. pań będzie rozczarowanych. Sprzęt erotyczny cieszy się podobnym zainteresowaniem jak wazony, co ósma kobieta na pewno się nie uśmiechnie.

Mimo że aż 70 proc. mężczyzn deklaruje, że kupi swojej dziewczynie/żonie kwiaty - to tylko co czternasty będzie miał szczęście i trafi w pragnienia. - Kwiaty i słodycze sprawiają przyjemność, kiedy są dodatkiem do prezentu lub dawane są bez okazji - radzą eksperci. Mimo to i tak kupi je co piąty z nas - ucieszy to raptem 5 proc. pań.

Mikołaj Wiśniewski

Mikołaj Wiśniewski | 16.12.2014

Udostępnij

Najnowsze galerie