/ PAP Lifestyle | 13.01.2015

Sebastian Mila zagra w serialu. Aktorzy zachwyceni

Sebastian Mila zagra w serialu. Aktorzy zachwyceni
[fot: Piotr Grzybowski / East News]

Reprezentant Polski w piłkę nożną na planie serialu Świat według Kiepskich? Bardzo chętnie zagrałbym z nim w piłkę na planie - zapewnia Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch, czyli sąsiad Kiepskich.

- Jeżeli Sebastian Mila pojawi sie na planie "Kiepskich", bardzo chętnie zgram z nim w piłkę nożną - deklaruje Kotys. Ale dodaje, że swego czasu na boisku piłkarskim występował, jako bramkarza. - Będę mógł dać mu szansę strzelenia braki - dodaje rozbawiony aktor.

Czy jednak piłkarz poradzi sobie na planie serialu?- Jest młody, inteligentny, świadczy o tym jego gra na boisku, więc poradzi sobie i na planie - nie ma wątpliwości Kotys. Aktor przypomina, że Kiepscy gościli już u siebie Grzegorza Latę, niegdyś wspaniałego piłkarza i króla strzelców Mistrzostw Świata w 1974 roku w RFN.

W odcinku Jedenastka pana Ferdynanda Lato zjawia się w mieszkaniu Kiepskich. Bohaterowie serialu nie poznają byłe reprezentanta i każą mu wykonać sztuczki z piłką. Lato pokazuje żonglerkę (widzimy w tym czasie mix bramek w MŚ 1974), co spotyka się z wielkim uznaniem. Odwiedza też maszynę czasu, z której wychodzi odmłodzony...

Jaką rolę przygotowali dla Sebastiana Mili producenci Kiepskich? Na razie nie wiadomo, chociaż piłkarz jest uderzająco podobny do syna głównego bohatera Waldka Kiepskiego (gra go Bartosz Żukowski). Być może to podobieństwo stanie się powodem uczestnictwa Mili w serialu...

/ PAP Lifestyle | 13.01.2015

Udostępnij

Najnowsze galerie